1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Kultura i rozrywka
  4. Koncert "Noworoczny dar serca"

Koncert "Noworoczny dar serca"

12/01/2013 11:36
Koncert "Noworoczny dar serca"

Już po raz drugi ostrowskie Forum Synagoga rozbrzmiewało brawami. Okazją do nich był „Noworoczny dar serca”, koncert zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta. Koncert odbył się 10 stycznia 2013 roku.


Swoje muzyczne, wokalne, recytatorskie i taneczne umiejętności zaprezentowali uczniowie: Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów, Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej, Gimnazjum nr 3 im. Polskich Olimpijczyków, Gimnazjum nr 4 im. Powstańców Wielkopolskich i Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. Św. Jana Bosko.


W obecności przedstawicieli samorządu lokalnego, dyrekcji szkół i licznej publiczności młodzież dzieliła się miłością i nadzieją płynącymi ze słów piosenek i wierszy, uwalnianymi z dźwiękami muzyki i tanecznymi krokami. Udowadniała, że serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiarowuje. Niechaj życzenia, które prowadzące koncert wypowiedziały na zakończenie, spełnią się: Mamy nadzieję, że wyjdziecie Państwo z koncertu napełnieni pozytywną energią, a magia tego spotkania towarzyszyć Wam będzie przez wszystkie dni tego roku. Wiemy na pewno – za rok zorganizowany zostanie kolejny koncert.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim

Galeria

  • Koncert "Noworoczny dar serca"
    1 zdjęć
    +