1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Piłka ręczna
  5. Widmo spadku zagląda w oczy Ostrovii

Widmo spadku zagląda w oczy Ostrovii

16/11/2012 21:30  |  Hubert Błaszczyk
Widmo spadku zagląda w oczy Ostrovii
fot. Wojtek Tarchalski

Bardzo ważny mecz dla układu tabeli po pierwszej rundzie odbędzie się w sobotę w Ostrowie Wielkopolskim. Miejscowi szczypiorniści KPR Ostrovii podejmą we własnej hali jedną z rewelacji rozgrywek AZS UŁ PŁ Łódź.


Łodzianie po świetnym początku sezonu w ostatnich spotkaniach prezentowali się znacznie słabiej. Nie zmienia to jednak faktu, że w tabeli plasują się na piątej pozycji i to oni będą faworytami sobotniego pojedynku. W zajmowanej przez AZS pozycji dużą zasługę ma Bartosz Gościłowicz, który z 56 bramkami znajduję się na pozycji wicelidera tabeli strzelców.


Ostrovia znajduję się obecnie na przedostatniej pozycji i sobotni mecz to w zasadzie ostatni dzwonek do odrabiania strat do czołówki. Tabela jest na tyle spłaszczona, że 2-3 dobre spotkania pozwolą oddalić się od strefy spadkowej. Problemem ostrowian są częste przestoje w grze. Podopieczni Filipa Orleańskiego już wielokrotnie pokazywali, że potrafią grać dobrze w piłkę ręczną, czynili to jednak tylko momentami, dlatego przegrywali mecze.


Początek spotkania w hali przy ulicy Gimnazjalnej o 18:00. Bilety w cenie 8 i 5 złotych.