1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Na sygnale
  4. Pięć osób rannych po wypadku w Sobótce

Pięć osób rannych po wypadku w Sobótce

11/09/2012 10:00
Pięć osób rannych po wypadku w Sobótce
fot. KPP Ostrów

W poniedziałek około godziny 8:30, w Sobótce koło Ostrowa na DK 11 miało miejsce zderzenie dwóch samochodów, w którym rannych zostało pięć osób. Wszystkie trafiły one do ostrowskiego szpitala. Ruch na drodze został wstrzymany, a policja wyznaczyła objazdy.


Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobową Hondą, mieszkanka Jarocina, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym z przeciwka Fordem Transitem. Kierowca Forda oraz cztery osoby z Hondy z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Kierujący fsamochodem dostawczym, 45-letni mieszkaniec Ostrzeszowa był trzeźwy. Od 65-letniej kobiety, która prowadziła osobówkę, została pobrana krew do badań. Krajowa „jedenastce" zablokowana była przez 3 godziny. Policja wytyczyła objazdy. Obecnie prowadzone są czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim

Galeria

  • Pięć osób rannych po wypadku w Sobótce
    4 zdjęć Pięć osób rannych po wypadku w SobótcePięć osób rannych po wypadku w SobótcePięć osób rannych po wypadku w Sobótce
    +