4. Piłka nożna
  5. Centra nie zwalnia tempa

Centra nie zwalnia tempa

16/08/2012 00:45  |  Dawid Bilski

Piłkarze Centry Ostrów po trzech kolejkach w IV lidze grupy południowej nadal pozostają bez straty bramki i punktowej. W środę pewnie pokonali na wyjeździe LKS Gołuchów.

W 31 minucie kapitalnym uderzeniem z 35 metrów popisał się Krzysztof Matuszak i golkiper gospodarzy wyciągał piłkę z siatki. Drugi i jak się później okazało ostatni gol w tym meczu padł tuż po zmianie strone. W 48 minucie trójkową akcję przeprowadzili Jakub Michalski, Jacek Pacyński, Grzegorz Korecki. Ten ostatni zdobył swoją trzecią bramkę w tym sezonie. Do końca spotkania na boisku rządzili podopieczni Marka Wojtasiaka. Mieli kilka kolejnych okazji na podwyższenie wyniku, ale ostatecznie pojedynek zakończył się wygraną Centry 2:0.

Aktualny bilans ostrowskiej drużyny to 9 punktów i 7 zdobytych bramek. Centra gra dotąd na "zero" z tyłu.

W niedzielę o godzinie 11.00 na boisku przy Kusocińskiego kolejnym rywalem ostrowian będzie Victoria Września.

LKS Gołuchów - Centra Ostrów 0:2 (0:1)