1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Wypadek na skrzyżowaniu ulic Skorupki i Bema

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Skorupki i Bema

07/08/2012 11:29
Wypadek na skrzyżowaniu ulic Skorupki i Bema
fot. JRG Ostrów Wielkopolski

W dniu 6 sierpnia 2012 roku kilka minut po godzinie 9-tej w Ostrowie Wielkopolskim na skrzyżowaniu ulic Skorupki i Bema najprawdopodobniej na skutek nieostrożnej jazdy doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych: Renault Scenic i VW Passat. W wyniku zdarzenia jeden z pojazdów zatrzymał się na skrzyżowaniu natomiast drugi wjechał na pobliski chodnik. W wypadku ranne zostały dwie osoby, którym pierwszej pomocy medycznej udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu przewodów od akumulatorów oraz usunięciu pozostałości powypadkowych.


W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległ: prawy bok, przedni zderzak i przednie zawieszenie w samochodzie VW Passat oraz całkowicie przedni pas samochodu Renault Scenic. Zniszczeniu uległ również płot klinkierowy jednej z posesji przy ul. Skorupki.


Wstępnie straty materialne zostały oszacowane na 28 tysięcy złotych.

Tekst: bryg. Krzysztof Biernacki Zdjęcia: JRG Ostrów Wielkopolski

Galeria

  • Wypadek na skrzyżowaniu ulic Skorupki i Bema
    8 zdjęć Wypadek na skrzyżowaniu ulic Skorupki i BemaWypadek na skrzyżowaniu ulic Skorupki i BemaWypadek na skrzyżowaniu ulic Skorupki i BemaWypadek na skrzyżowaniu ulic Skorupki i BemaWypadek na skrzyżowaniu ulic Skorupki i Bema
    +