1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Polska - Łotwa w Arenie Ostrów w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024

Polska - Łotwa w Arenie Ostrów w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024

13/02/2023 14:25
Polska - Łotwa w Arenie Ostrów w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024
Tego jeszcze nie było!!! Po raz pierwszy w historii - Ostrów Wielkopolski będzie gospodarzem meczu piłkarzy ręcznych w eliminacjach do Mistrzostw Europy! Na parkiecie Areny Ostrów spotkają się drużyny POLSKI i ŁOTWY! To już pewne - Biało-Czerwoni w Ostrowie zagoszczą 30 kwietnia.

Sportowych emocji nie brakuje w Ostrowie Wielkopolskim. Zapowiadają się kolejne i to na międzynarodowym poziomie. Wszystko dzięki temu, że miasto może poszczycić się nowoczesnym obiektem, spełniającym wymogi do rozgrywania spotkań międzynarodowych. Mowa o Arenie Ostrów

30 kwietnia 2023 roku w Ostrowie Wielkopolskim będziemy świadkami tego wspaniałego, sportowego widowiska.

- Mecz z Łotwą będzie ostatnim akcentem Polaków w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Mamy ogromną nadzieję, że właśnie w Ostrowie wspólnie z drużyną Biało-Czerwonych będziemy świętować awans na Euro. Dziękujemy Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce za kredyt zaufania. Z Waszą pomocą zorganizujemy to wydarzenie na najwyższym poziomie! – mówi Zbigniew Trzoska, prezes spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe.

Szczegóły dotyczące biletów już wkrótce! W najbliższych dniach proszę śledzić –stronę Handball Polska oraz FB’ka Arena Ostrów. W eliminacjach mistrzostw Europy w piłce ręcznej 2024 reprezentacja Polski jest w grupie 8 z Francją, Włochami i Łotwą.
Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim