1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Żużel
  5. Z Jamrożym, ale bez Gomólskiego na mecz z Grudziądzem

Z Jamrożym, ale bez Gomólskiego na mecz z Grudziądzem

12/07/2012 16:41  |  Hubert Błaszczyk
Z Jamrożym, ale bez Gomólskiego na mecz z Grudziądzem

W niedzielne popołudnie o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim zmierzą się ekipy ŻKS Ostrovii i GTŻ-u Grudziądz. Stawką spotkania będzie zachowanie szans na awans do fazy play-off przez oba zespoły. Znane są już awizowane składy na arcyciekawie zapowiadający się pojedynek.

 

W ekipie Ostrovii w porównaniu z meczem w Łodzi doszło do jednej zmiany. Adriana Gomólskiego zastąpił Ronnie Jamroży. Nie jest to jednak ostateczne zestawienie ostrowian.

 

     - Jeśli nie musiałem, nie zmieniałem dotychczas awizowanego składu. Teraz może być inaczej - zastrzega w rozmowie z Radiem Centrum Michał Widera.

 

Trener Michał Widera będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników na piątkowym i sobotnim treningu. To właśnie wtedy szkoleniowiec Ostrovii powinien podjąć wiążące decyzje. Warto dodać, że w piątkowe popołudnie na Stadionie Miejskim będzie mieć miejsce trening punktowany, w którym miejscowi żużlowcy zmierzą się z Włókniarzem Częstochowa, wspartym zawodnikami z innych klubów ekstraligowych.