1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Idealne miejsce na upalne dni

Idealne miejsce na upalne dni

02/08/2022 23:40
Idealne miejsce na upalne dni
Wakacje na półmetku. W lipcu pogoda nas rozpieszczała. Wysokie temperatury i słoneczne dni sprawiły, że ostrowianie chętnie wybierali Basen Miejski „Olimpijska”. Podobnie było podczas czerwcowych upałów. Wodne kąpiele to nie tylko orzeźwienie, ale i całe mnóstwo świetnej zabawy. Od początku otwarcia sezonu letniego, basen odwiedziło już ponad 31 tysięcy osób!

Prognoza pogody na najbliższe dni brzmi także obiecująco. Ma być słonecznie i gorąco. Wszystkich, którzy szukają ochłody zapraszamy na Basen Miejski „Olimpijska”.

Na akwenie wprowadzono karnety. To idealne rozwiązanie dla stałych bywalców, choć nie tylko, letnich kąpieli na basenie. Zakup karnetów to korzystniejsza cena. Do wyboru są karnety 5, 10 i 30 – dniowe. Szczegółowy cennik i regulamin ich zakupu znajduje się w załączniku. Do tej pory można było kupić pojedyncze bilety. Karnety to kolejna możliwość korzystania przez mieszkańców z tego obiektu.

Na basenie miejskim „Olimpijska” czekają na Was m.in.: zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych, gejzery wodne, 3 tory do pływania, rwąca rzeka, strefa dla małych dzieci.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim