06.11.2011 godz 19:00
bilety dostępne w kasie OCK oraz na www.biletyna.pl
Alosza Awdiejew niedawno obchodził 70 urodziny . Rocznica ta jest okazją do wielu refleksji i przemyśleń .
W roku 2010 artysta nagrał nową płytę „ Alosza na Bis” , która właśnie ukazała się w sprzedaży i cieszy się ogromnym zainteresowaniem , jej sekrety możemy powoli poznawać na najbliższych spotkaniach z Aloszą.
Z tych właśnie powodów artysta wraz ze swoim zespołem zagra dla swojej ukochanej publiczności, niezwykle wyjątkowy koncert.
Alosza Awdiejew – gitara klasyczna, śpiew, Kazimierz Adamczyk – gitara basowa, śpiew, Marek Piątek – gitara akustyczna, śpiew Profesor , pracownik naukowy UJ, językoznawca, autor słynnej Gramatyki interakcji werbalnej, a jednocześnie człowiek parający się – niekoniecznie na uboczu – humorem, piosenką i rozrywką. Znany i popularny wykonawca rosyjskich romansów, piosenek cygańskich i żydowskich, któremu do Odessy równie blisko jak do Krakowa. W programie – wraz z zespołem – przedstawi wiązankę swoich najpopularniejszych utworów, którą – jak na lingwistę teoretyka i praktyka przystało – okrasi brawurową i interaktywną konferansjerką
06.11.2011 godz 19:00
bilety dostępne w kasie OCK oraz na www.biletyna.pl
Organizator WiigAGENCJA
503-166-668
Zobacz także