1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Zakochani w Ostrowie

Zakochani w Ostrowie

15/02/2022 22:10
Zakochani w Ostrowie
Walentynkowe studio przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Chętnych do zrobienia sobie zdjęcia w specjalnie zaprojektowanej ramce było naprawdę wielu. Ostrowianie kochają swoje miasto. Są z niego dumni i z radością wzięli udział w akcji promocyjnej pt.: „Zakochali się w Ostrowie Wielkopolskim”.

Na parterze Urzędu Miejskiego jedno z pomieszczeń zaaranżowano na Walentynkowe studio. Każdy chętny mógł sobie zrobić zdjęcie w scenerii czerwonych serc. Chętnych nie brakowało. Pierwsza zakochana para czekała na wspólne zdjęcie już kilkanaście minut po ósmej rano. Nasz najmłodszy Walenty miał zaledwie 5 miesięcy. Oskar chętnie pozował razem ze swoją mamą do zdjęć. Odwiedził nas również Oskar z Wielkiej Brytanii, i wielu innych wspaniałych mieszkańców.

- Kocham Ostrów za Waszą energię. Jestem szczęśliwa i dumna zarazem, że tak chętnie nasi mieszkańcy pokazują swoją miłość do Ostrowa Wielkopolskiego. Miłość ostrowian do naszego miasta tak naprawdę widoczna jest na każdym kroku. Bardzo się cieszę, że mieszkańcy tak bardzo ze swoim miastem są związani. Nie wstydzą się mówić o miłości do niego. Tak bardzo je szanują i doceniają, bo Ostrów Wielkopolski jest po prostu tego wart – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

To pierwsze tego typu wydarzenie w Urzędzie Miejskim, ale jak zapewnia Biuro Prasowe nie ostatnie.

Fotograficzna sesja była uzupełnieniem kampanii bilbordowej pt.: Zakochali się w Ostrowie. Wzięli w niej udział mieszkańcy miasta – przedszkolacy, seniorzy, kibice i ostrowianie związani z kulturą. Uśmiechnięte twarze spoglądają na ostrowian z bilbordów, dumnie pokazując miłość do miasta.

wiecej: https://umostrow.pl/aktualnosci/zakochani-w-ostrowie.html
Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim