1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. W obiektywie
  4. Foto
  5. Jarosław Kaczyński przyjechał do Ostrowa

Jarosław Kaczyński przyjechał do Ostrowa

23/06/2012 17:49
Jarosław Kaczyński przyjechał do Ostrowa
fot. Jan Jędrzejak Jarosław Kaczyński w Ostrowie

W sobotę 23 czerwca 2012 roku do Ostrowa przyjechał prezes partii Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński. Spotkanie z mieszkańcami odbyło się w domu katolickim przy Placu Stefana Rowińskiego – obok konkatedry.


W spotkaniu mogli wziąć udział wszyscy chętni zobaczyć i wysłuchać co ma do powiedzenia prezes największej partii opozycyjnej. Polityk został przywitany brawami przez licznie zgromadzonych mieszkańców Ostrowa. Na spotkaniu była obecna Zastępca Prezydenta Miasta Ostrowa Marlena Maląg.


Podczas spotkania polityk opowiadał o aktualnej sytuacji w kraju jednocześnie wytykając błędy jakie popełnia aktualnie rządząca partia premiera Donalda Tuska Platforma Obywatelska. Zgromadzeni mieli okazję zadać prezesowi własne pytania. Po około półtoragodzinnej wizycie prezes odjechał na kolejne spotkanie do Konina.

Galeria

  • Jarosław Kaczyński przyjechał do Ostrowa
    24 zdjęć Jarosław Kaczyński przyjechał do OstrowaJarosław Kaczyński przyjechał do OstrowaJarosław Kaczyński przyjechał do OstrowaJarosław Kaczyński przyjechał do OstrowaJarosław Kaczyński przyjechał do Ostrowa
    +