1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Koszykówka
  5. BM Slam Stal podejmie HydroTruck Radom

BM Slam Stal podejmie HydroTruck Radom

25/01/2020 17:11
BM Slam Stal podejmie HydroTruck Radom

BM Slam Stal i HydroTruck przegrały swoje dwa ostatnie spotkania, więc pora na przełamanie! Której drużynie uda się to w poniedziałek?

Ekipy z Ostrowa Wlkp. i Radomia przegrywały w ostatniej kolejce z faworytami. BM Slam Stal musiała uznać wyższość rewelacyjnego Stelmetu Enei BC Zielona Góra - 90:99. HydroTruck z kolei nie poradził sobie na wyjeździe ze Startem Lublin (78:94). Teraz obie drużyny mają więc idealną szansę na przełamanie i powrót na zwycięską ścieżkę.

Jay Threatt miał już opuszczać drużynę prowadzoną obecnie przez trenera Łukasza Majewskiego, ale ostatecznie został i z pewnością nikt tego nie żałuje. Rozgrywający jest świetnym liderem, bardzo dobrym podającym i całkiem niezłym strzelcem. W tym spotkaniu zmierzy się z Obiem Trotterem. Doświadczona jedynka sprawia, że w obecnym sezonie HydroTruck jest dość wysoko w tabeli i awansował do turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski. Sama jego obecność na parkiecie oznacza wysoką jakość gry.

Drugim ważnym graczem w zestawie trenera Roberta Witki jest Rod Camphor. To rzucający ze sporymi umiejętnościami, który potrafi brać odpowiedzialność za wynik na siebie i trafiać niezwykle ważne rzuty. Przeciwko niemu zagra przede wszystkim Paulius Dambrauskas. Litwin od początku sezonu nie schodzi poniżej pewnego poziomu - w Ostrowie mogą liczyć na jego skuteczne wejścia na kosz.

Ciekawe jak tym razem zaprezentuje się nowy gracz w BM Slam Stali, czyli Darnell Jackson i jak przeciwko niemu spisze się Adrian Bogucki. Sporo może zależeć również od pojedynków Przemysław Żołnierewicz - Artur Mielczarek.

Transmisja TV: poniedziałek 20:30 Polsat Sport Extra

Bilety: http://bmslamstal.abilet.pl