1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Informacje
  4. Prezent na dzień chłopaka

Prezent na dzień chłopaka

16/09/2019 18:49
Prezent na dzień chłopaka

Trudno jest kupić mężczyźnie odpowiedni prezent. O wiele łatwiej uszczęśliwić kobietę, wręczając jej drobny, elegancko zapakowany podarek. Mężczyzna musi mieć rzecz praktyczną, która oprócz walorów wizualnych będzie przydatna na co dzień. Może to być voucher na kurs fotografii, bilety na dobry film, bilety do teatru czy przejażdżka sportowym autem po mieście.

Akcesoria do samochodu

Jeśli chłopak jest pełnoletni i ma prawo jazdy, na pewno ucieszy go zestaw akcesoriów do samochodu. Może to być zestaw pielęgnacyjny, w którego składzie znajdą się różnego rodzaju ściereczki, gąbki, pasty polerskie, kosmetyki samochodowe do kokpitu i tapicerki oraz odświeżacze powietrza. Do tego można dołączyć kilka przydatnych gadżetów, np. torebkę na płyty, uchwyt do telefonu, zestaw głośnomówiący i elegancki brelok do kluczy.

Trochę adrenaliny

Jeśli chłopak lubi ekstremalne sporty i nie boi się wyzwań, to można mu podarować bilet lub voucher na przejażdżkę sportowym autem po mieście, bądź rajd samochodowy po specjalnie przygotowanym torze. Kolejną propozycją jest skok na bungee czy ze spadochronem, a dla sympatyków lotnictwa lot szybowcem.

Dla chłopaka, który potrzebuje chwili odetchnienia i głębszego relaksu, warto kupić bilet na cykl kilku masaży czy innych zabiegów, np. pobyt w saunie, kriokomorze czy grocie solnej. Można też wybrać się w dwójkę i dobrze się wspólnie bawić.

Bilet na mecz

Jeśli twój chłopak jest "zapalonym" kibicem i zawsze stara się chodzić mecze swojej drużyny, kup mu bilet wstępu na jedno ze spotkań. Oprócz tego możesz dodać do prezentu zestaw sportowych gadżetów, np. bluzę, czapkę i szalik z logotypem drużyny piłkarskiej. Bilet na mecz i dodatkowe podarunki to naprawdę ciekawy pomysł na prezent dla chłopaka. Oczywiście nie możesz zapomnieć o eleganckim opakowaniu. Bilet i inne gadżety zapakowane w drewniane pudełko bądź celofan będą prezentować się wyśmienicie.

Bilety na koncert lub spotkanie z kabaretem

Bilety na świetne kulturalne widowisko to ciekawy pomysł na prezent. Z takiej opcji można skorzystać we dwoje, szczególnie jeśli jesteście parą. Dobry film lub maraton filmowy, koncert na świeżym powietrzu lub kameralne granie – to bardzo dobra forma spędzenia wspólnie kilku godzin ze sobą w miłej atmosferze. Aby dobrze wybrać bilety na film czy spektakl, trzeba jednak zdecydować się na coś wyjątkowego, aby nie popsuć sobie dnia. Pojawia się więc pytanie, gdzie szukać informacji o najświeższych produkcjach filmowych i wydarzeniach artystycznych w swoim mieście oraz gdzie kupić bilety? W pismach branżowych, w katalogach kin i domów kultury, ale przede wszystkim na specjalnie dedykowanym takim imprezom stronach znajduje się dużo informacji na ten temat. Warto zerknąć na stronę firmy Biletyna i wybrać coś idealnego dla chłopaka. Każde wydarzenie jest dobrze opisane i opatrzone zdjęciem. Można też zamówić bilet na wybrane przez siebie wydarzenie.

Zawsze też warto śledzić różne konkursy, w których można wygrać bilet do kina czy na koncert.

Możliwości jest dużo i można skomponować naprawdę imponujący zestaw. Bilety na ciekawy film, bilety na przedstawienie, bilet na mecz. romantyczna kolacja i słodki podarunek - takie trio zaskoczy mile każdego chłopaka.