1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Informacje
  4. Smart Rozwiązania ułatwią Twoje życie

Smart Rozwiązania ułatwią Twoje życie

09/05/2018 17:09
Smart Rozwiązania ułatwią Twoje życie

Smart City to zaawansowana technologia, której celem jest zarządzanie miastem w taki sposób, by było nowoczesne, funkcjonalne, ekologiczne, a także przyjazne mieszkańcom. To nowoczesne rozwiązania, które zapewniają komfort jak i partycypacje społeczną.


Dużym problemem w miastach, jest za mała ilość parkingów. Większość osób dojeżdża do pracy samochodem, przez co bardzo ciężko znaleźć miejsce parkingowe, nastręcza to wielu problemów. Technologia Smart Parking jest właśnie po to, aby pomóc je rozwiązać.

Smart Parking- udogodnieniem dla Ciebie

Niezależnie, czy jedziemy do pracy, czy może do kina, dużym problemem jest zaparkowanie naszego samochodu. Szczególnie w godzinach szczytu jest to wręcz niemożliwe.
Smart Parking to rozwiązanie, które pozwoli kierowcą szybko i bez problemu znaleźć miejsce parkingowe. Nie jest to trudne, ani też czasochłonne. To oszczędność czasu, który można inaczej spożytkować. Według badań Smart Rozwiązania mogą skrócić czas, który poświęcamy na poszukiwanie miejsca nawet o połowę. Wystarczy tylko pobrać aplikację i już przed wyjazdem można sprawdzić dostępność miejsca parkingowego. Ta technologia dotyczy zarówno parkingów podziemnych, naziemnych, jak i znajdujących się na ulicy. Smart Parking to też oszczędność kosztów, gdyż od razu jedziemy do celu, nie musimy krążyć i spalać paliwa, aby znaleźć miejsce parkingowe. Oczywiście nie można również zapomnieć o redukcji stresu, który często występuje, jeżeli nie mamy gdzie zaparkować, a śpieszy się nam na konferencję.

Smart Parking- działanie systemu

Działanie systemu Smart Parking jest bardzo łatwe. Telefon dzięki sensorom oraz wykorzystując algorytmy wykrywa, że kierowca znajduje się w samochodzie i już wtedy znajduje mu wybrane miejsce parkingowe, w oparciu o dane, które wcześniej wprowadził. Informacje są na bieżąco aktualizowane. Tutaj oczywiście znaczenie ma sieć bezprzewodowa. Płatności za miejsce parkingowe można również dokonać online. Tutaj warto zauważyć, że połączenia są kodowane, zatem transakcja jest w pełni bezpieczna

Smart Parking- korzystne rozwiązanie dla właścicieli parkingów

Smart Parking to dobre i korzystne rozwiązanie także dla właścicieli parkingów. Przede wszystkim to redukcja kosztów i większy zarobek, gdyż wszystkie miejsca zawsze mogą być wykorzystane. A przez to, że klient szybciej je zajmie to zysk będzie większy. Również parkingi znajdujące się przy zakładach pracy mogą być wykorzystane, po godzinach pracy i w ten sposób znowu zarządzający zarabiają na tym przedsięwzięciu.

Zobacz czym jest smart na blogu

https://dariuszstasik.com/artykuly/moss-green-wall-poznaj-zielone-sciany-smart/

Ocena artykułu:
4,0  (głosów: 6)