1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Jak ryba to tylko w "Rybie"

Jak ryba to tylko w "Rybie"

14/09/2017 18:04
Jak ryba to tylko w "Rybie"

Smaczna ryba w Ostrowie? Smażona lub wędzona, w świeżej panierce lub w zestawie z sosem firmowym na miejscu lub na wynos, do tego niedroga?

Tylko w Smażalni Ryb ”Ryba” przy ulicy Towarowej 11B.


Smażalnia Ryb "Ryba" to jedyne takie miejsce w Ostrowie, którego znakiem firmowym jest właśnie ryba. To tutaj ryby podaje się smażone lub wędzone we własnej wędzarni.
https://www.facebook.com/smazalniarybryba


W "Rybie", przy ulicy Towarowej 11B w Ostrowie, swoje kulinarne gusta zaspokoją wszyscy amatorzy ryb. A tych nie brakuje, bo przecież o tym, że ryby jeść warto nie tylko ze względów smakowych, ale także zdrowotnych, przekonywać nie trzeba.


Co zatem znajdziemy na miejscu? Ryby od wyboru do koloru. Sandacza, suma, łososia, halibuta, dorsza, pstrąga, solę, mintaja czy mirunę, a to tylko te najczęściej zamawiane... Wszystkie świeże i najlepszej jakości. Podawane w zestawach, na miejscu lub na wynos. Z frytkami i surówkami w panierce robionej wg autorskiego przepisu właścicieli smażalni.


Smażalnia "Ryba" działa w Ostrowie od lat. Specjalizuje się w serwowaniu świeżych ryb w przystępnych cenach. Warto się więc o tym przekonać i odwiedzić lokal. Dodatkowo ci, którzy odwiedzą "Rybę" i powołają się na ten artykuł, mogą liczyć na specjalną zniżkę na zestawy. Promocja cenowa w smażalni trwa od 15.09 - 24.09.2017


Lokal przy ulicy Towarowej w Ostrowie od niedawna może się pochwalić własną wędzarnią ryb.
- Klienci mogą zamówić takie wędzone ryby jak: pstrąg, halibut lub sielawa - mówi właściciel smażalni "Ryba".
Ryby wędzone można także zamówić na wynos, co z pewnością przypadnie do gustu smakoszom.
Do wszelkich zamawianych dań można też oczywiście dobrać napoje - ciepłe, zimne, na jakie tylko mamy ochotę.Smażalnia Ryb "Ryba" znajduje się przy ulicy Towarowej 11b w Ostrowie Wielkopolskim. Nieopodal lokalu usytuowane są miejsca parkingowe, można do niego też swobodnie dostać się na piechotę. Obiekt ma dwa przestronne pomieszczenia. Latem klienci chętnie wybierają ogródki, usytuowane z przodu i tyłu lokalu, jesienią i zimą - klimatyczne pomieszczenie, ogrzewane kominkiem. Wystrój smażalni kojarzy się z morzem i rybakami, tak więc na miejscu, smakując wyśmienitą, świeżą rybę, myślami można się choć na chwilę przenieść nad morze...
https://www.facebook.com/smazalniarybryba