1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Na sygnale
  4. Okradła pracownika supermarketu

Okradła pracownika supermarketu

25/01/2016 18:07  |  Dawid Bilski
Okradła pracownika supermarketu
fot. Wojciech Tarchalski

22 stycznia br. ostrowscy policjanci zatrzymali kobietę, która z jednego z supermarketów na terenie Ostrowa Wielkopolskiego skradła telefon komórkowy o wartości blisko 500 złotych. 47-letnia mieszkanka Ostrowa Wielkopolskiego usłyszała już zarzut dokonania kradzieży. Za ten czyn grozi jej nawet kara do 5 lat pozbawienia wolności.


W miniony piątek, 22 stycznia w jednym z ostrowskich supermarketów doszło do kradzieży sklepowej i „przy okazji" telefonu komórkowego.


Gdy złodziejka opuściła już supermarket, jeden z pracowników zorientował się, że nie ma telefonu komórkowego. Podejrzenia padły na kobietę, która znajdowała się wtedy w środku sklepu i została wcześniej ujęta za kradzież artykułów spożywczych.


Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim udali się w patrol za podejrzaną o kradzież telefonu. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę na parkingu sklepu. Okazało się, że skradziony telefon znajduję się w jej kieszeni. Kobieta skradła telefon z pomieszczenia socjalnego sklepu.

Mundurowi odzyskany telefon przekazali właścicielowi.


Mieszkanka Ostrowa Wielkopolskiego usłyszała już zarzut kradzieży. Za popełniony czyn grozi jej teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim