1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Piłka nożna
  5. Ostrovia 1909 i Centra poznały terminarz

Ostrovia 1909 i Centra poznały terminarz

05/07/2015 15:43  |  Dawid Bilski
Ostrovia 1909 i Centra poznały terminarz

W drugi weekend sierpnia rozpocznie się sezon 2015/2016 w rozgrywkach III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. W inauguracyjnej kolejce na własnym boisku zagra Centra Ostrów.


Rywalem tego zespołu będzie beniaminek rozgrywek, Pelikan Niechanowo. Piłkarze nożni Ostrovii 1909 zmierzą się na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska. Runda jesiennna potrwa do 14 listopada.


W nowym sezonie wystąpi 16 drużyn. Oprócz Pelikana Niechanowo beniaminkami są Włókniarz 1925 Kalisz, Elana Toruń oraz Kujawianka Izbica Kujawska. Sezon 2015/2016 będzie niezwykle trudny, bowiem według planowanej przez PZPN reorganizacji rozgrywek III ligi z ośmiu dotychczasowych grup mają pozostać tylko cztery. Dlatego utrzymanie ma mieć zagwarantowane tylko sześć najwyżej sklasyfikowanych ekip.


Dodajmy, że zarówno Ostrovia 1909 jak i Centra okres przygotowawczy rozpoczynają w najbliższy poniedziałek.


PEŁNY TERMINARZ (za serwisem 90minut.pl)

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Centra Ostrów Wielkopolski - Pelikan Niechanowo
Sokół Kleczew - Wda Świecie
Unia Swarzędz - Nielba Wągrowiec
Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin
Lech II Poznań - SPARTA Brodnica
Elana Toruń - Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska - Start Warlubie



Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pelikan Niechanowo - Start Warlubie
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Kujawianka Izbica Kujawska
Warta Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
Sparta Brodnica - Elana Toruń
Jarota Jarocin - Lech II Poznań
Nielba Wągrowiec - Włókniarz 1925 Kalisz
Wda Świecie - Unia Swarzędz
Centra Ostrów Wielkopolski - Sokół Kleczew


Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Sokół Kleczew - Pelikan Niechanowo
Unia Swarzędz - Centra Ostrów Wielkopolski
Włókniarz 1925 Kalisz - Wda Świecie
Lech II Poznań - Nielba Wągrowiec
Elana Toruń - Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska - Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska - Warta Poznań
Start Warlubie - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski


Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pelikan Niechanowo - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Warta Poznań - Start Warlubie
Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
Nielba Wągrowiec - Elana Toruń
Wda Świecie - Lech II Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski - Włókniarz 1925 Kalisz
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz


Kolejka 5 - 5-6 września

Unia Swarzędz - Pelikan Niechanowo
Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew
Lech II Poznań - Centra Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń - Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec
Kujawianka Izbica Kujawska - Jarota Jarocin
Start Warlubie - Sparta Brodnica
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Warta Poznań


Kolejka 6 - 12-13 września

Pelikan Niechanowo - Warta Poznań
Sparta Brodnica - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Jarota Jarocin - Start Warlubie
Nielba Wągrowiec - Kujawianka Izbica Kujawska
Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski - Elana Toruń
Sokół Kleczew - Lech II Poznań
Unia Swarzędz - Włókniarz 1925 Kalisz


Kolejka 7 - 19-20 września

Włókniarz 1925 Kalisz - Pelikan Niechanowo
Lech II Poznań - Unia Swarzędz
Elana Toruń - Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska - Centra Ostrów Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska - Wda Świecie
Start Warlubie - Nielba Wągrowiec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Jarota Jarocin
Warta Poznań - Sparta Brodnica


Kolejka 8 - 26-27 września

Pelikan Niechanowo - Sparta Brodnica
Jarota Jarocin - Warta Poznań
Nielba Wągrowiec - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie - Start Warlubie
Centra Ostrów Wielkopolski - Kujawianka Izbica Kujawska
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz - Elana Toruń
Włókniarz 1925 Kalisz - Lech II Poznań


Kolejka 9 - 3-4 października

Lech II Poznań - Pelikan Niechanowo
Elana Toruń - Włókniarz 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz
Kujawianka Izbica Kujawska - Sokół Kleczew
Start Warlubie - Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Wda Świecie
Warta Poznań - Nielba Wągrowiec
Sparta Brodnica - Jarota Jarocin


Kolejka 10 - 10-11 października

Pelikan Niechanowo - Jarota Jarocin
Nielba Wągrowiec - Sparta Brodnica
Wda Świecie - Warta Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew - Start Warlubie
Unia Swarzędz - Kujawianka Izbica Kujawska
Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań - Elana Toruń


Kolejka 11 - 17-18 października

Elana Toruń - Pelikan Niechanowo
Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań
Kujawianka Izbica Kujawska - Włókniarz 1925 Kalisz
Start Warlubie - Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Sokół Kleczew
Warta Poznań - Centra Ostrów Wielkopolski
Sparta Brodnica - Wda Świecie
Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec


Kolejka 12 - 24-25 października

Pelikan Niechanowo - Nielba Wągrowiec
Wda Świecie - Jarota Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski - Sparta Brodnica
Sokół Kleczew - Warta Poznań
Unia Swarzędz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Włókniarz 1925 Kalisz - Start Warlubie
Lech II Poznań - Kujawianka Izbica Kujawska
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska


Kolejka 13 - 31 października

Polonia Środa Wielkopolska - Pelikan Niechanowo
Kujawianka Izbica Kujawska - Elana Toruń
Start Warlubie - Lech II Poznań
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Włókniarz 1925 Kalisz
Warta Poznań - Unia Swarzędz
Sparta Brodnica - Sokół Kleczew
Jarota Jarocin - Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec - Wda Świecie


Kolejka 14 - 7-8 listopada

Pelikan Niechanowo - Wda Świecie
Centra Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
Unia Swarzędz - Sparta Brodnica
Włókniarz 1925 Kalisz - Warta Poznań
Lech II Poznań - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń - Start Warlubie
Polonia Środa Wielkopolska - Kujawianka Izbica Kujawska


Kolejka 15 - 11 listopada

Kujawianka Izbica Kujawska - Pelikan Niechanowo
Start Warlubie - Polonia Środa Wielkopolska
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Elana Toruń
Warta Poznań - Lech II Poznań
Sparta Brodnica - Włókniarz 1925 Kalisz
Jarota Jarocin - Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew
Wda Świecie - Centra Ostrów Wielkopolski


Kolejka 16 - 14-15 listopada

Pelikan Niechanowo - Centra Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie - Sokół Kleczew
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz
Jarota Jarocin - Włókniarz 1925 Kalisz
Sparta Brodnica - Lech II Poznań
Warta Poznań - Elana Toruń
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Polonia Środa Wielkopolska
Start Warlubie - Kujawianka Izbica Kujawska



Ocena artykułu:
4,0  (głosów: 6)