4. Koszykówka
  5. Wyrównany mecz w Olsztynie

Wyrównany mecz w Olsztynie

07/03/2015 16:31  |  Mateusz Kozanecki

Koszykarki Ostrovii na trzy mecze przed zakończeniem rozgrywek zapewniły sobie zwycięstwo w grupie D. Podopieczne trenera Andrzeja Kowalczyka pokonały w wyjazdowym pojedynku KKS Olsztyn. Double-double zapisała na swoim koncie Magdalena Parysek.

Środkowa biało-czerwonych zdobyła 15 punktów i zanotowała 15 zbiórek. Początek meczu był dość wyrównany. Pierwsze minuty drugiej połowy należały natomiast do gospodyń, które wyszły na pięciopunktowe prowadzenie.

Następnie zawodniczki Ostrovii popisały się serią 11:0 i nie oddały prowadzenia do samego końca. Biało-czerwone zanotowały tym samym siódme zwycięstwo z rzędu, a w rozgrywkach gr. D legitymują się bilansem 15-0. Kolejny mecz Ostrovia rozegra w środę w Płocku.

KKS Olsztyn - Ostrovia Ostrów 55:66 (15:18, 13:15, 16:16, 11:17)

Punkty dla Ostrovii: Parysek 15 (15 zb), Kaczmarek 15, Winnicka 10, Mielczarek 10, Mistygacz 10, Krzyżaniak 4, Jasnowska 2, Morgiel 0, Dąbrowska 0, Kasprzak 0