1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Na sygnale
  4. Nieuczciwy kurier hazardzista

Nieuczciwy kurier hazardzista

23/01/2015 18:42  |  Dawid Bilski
Nieuczciwy kurier hazardzista
fot. Wojciech Tarchalski
 Policjanci ostrowskiej patrolówki zatrzymali nieuczciwego kuriera, który przywłaszczył sobie powierzone mu pieniądze w kwocie 600 złotych. 28-letni mężczyzna przepracował w jednej z firm przewozowych zaledwie kilka dni. Czyn, którego się dopuścił, zagrożony jest karą pozbawienia wolności do 5 lat.


28-letni mężczyzna, był zatrudniony w jednej z firm kurierskich zaledwie od kilku dni. W minioną środę został zatrzymany przez policjantów Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy, po tym jak właścicielka firmy zgłosiła fakt przywłaszczenia przez mężczyznę powierzonych mu pieniędzy.


Policjanci w wyniku podjętych działań kilka godzin później zatrzymali nieuczciwego kuriera w jednym z ostrowskich lokali, który przyznał się do popełnionego przestępstwa. Jak wyjaśniał policjantom, przywłaszczył pieniądze, by grać na automatach do gier i znaczną ilość nieuczciwie pozyskanych pieniędzy zdążył już przegrać.


Teraz 28-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego odpowieprzed sądem. Za przywłaszczenie powierzonych pieniędzy może mu grozić 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim