1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Żużel
  5. Żużlowcy znów przyjadą do Ostrowa. Tym razem na Bal Żużlowca

Żużlowcy znów przyjadą do Ostrowa. Tym razem na Bal Żużlowca

29/12/2014 22:12  |  EA
Żużlowcy znów przyjadą do Ostrowa. Tym razem na Bal Żużlowca

10 stycznia 2015 roku w restauracji Mleczna Perła w Ostrowie odbędzie się Bal Żużlowca. Razem z fanami czarnego sportu bawić się będą żużlowcy ostrowskiego klubu. Spodziewany jest przyjazd m.in. Rune Holty i Scotta Nichollsa.


- Jestem bardzo mile zaskoczony, bo zarówno Rune Holta jak i Scott Nicholls zapowiedzieli swój udział w Balu Żużlowca. Obu zawodników zabrakło podczas prezentacji drużyny, więc teraz fani będą mieli okazje spotkać się z tymi żużlowcami. Zaproszenia na bal rozeszły się znakomicie. Pozostał bodajże jeden stolik na pięć par. Cała impreza organizowana jest na 140 par. Bawić się będzie 280 osób. Imprezę organizujemy po raz trzeci i jak widać po frekwencji, przyjęła się ona znakomicie - cieszy się Mirosław Wodniczak, prezes ŻKS Ostrovia.


Nie tylko zainteresowanie Balem Żużlowca w Ostrowie jest duże. - Także karnety sprzedają się bardzo dobrze. Najlepiej spośród ostatnich sezonów. Widać, że ten skład, który zbudowaliśmy w Ostrowie jest magnesem dla kibiców - dodaje Wodniczak.


Nadal nie wiadomo, który zespół zostanie dołączony do Nice PLŻ w sezonie 2015. Na razie na zapleczu ekstraligi jest siedem klubów: Lokomotiv Daugavpils, Orzeł Łódź, Start Gniezno, Polonia Bydgoszcz, ROW Rybnik, MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia, Speedwa Wanda Kraków. Tym ósmym może wcale nie był KMŻ Lublin, ale bardziej prawdopodobne wydaje się zaproszenie do grona pierwszoligowców Victorii Piła.