4. Piłka nożna
  5. Kryzys Ostrovii 1909 i Centry trwa

Kryzys Ostrovii 1909 i Centry trwa

12/10/2014 00:57  |  Dawid Bilski

Piłkarze Ostrovii 1909 doznali trzeciej porażki z rzędu na boiskach III ligi. Po meczu ostrowscy kibice najwięcej pretensji mieli do trójki arbitrów z Lipna.

Ci praktycznie na murawie widzieli przewinienia jednej tylko drużyny. Po stronie Ostrovii 1909 zanotowaliśmy 30 fauli, a u graczy Wdy Świecie 11. Faule te w przypadku biało-czerwonych nie wynikały z brutalnej postawy, tylko z woli walki o każdą piłkę. Ostrowski zespół chciał za wszelką cenę zwyciężyć. Ta sztuka im się nie udała i ulegli 0:1. Jedyny gol padł w 44 minucie.

Ostrovia 1909 - Wda Świecie 0:1 (0:1)
Bramka
: Patryk Urbański (44’)

Od czterech kolejek bez wygranej pozostaje drużyna Centry. Gracze tego zespołu o krok od przełamania złej serii byli w wyjazdowym starciu ze Startem Warlubiem. Ostrowska drużyna po golach Michała Kucharskiego i Dawida Kuczyńskiego prowadziła 2:0. Gospodarze w ostatnich 10 minutach odrobili straty i mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Start Warlubie - Centra Ostrów 2:2 (0:0)