1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Bezpłatne porady prawne

Bezpłatne porady prawne

19/09/2014 13:09  |  Dawid Bilski
Bezpłatne porady prawne
fot. Redakcja

W poniedziałek mieszkańcy Powiatu Ostrowskiego będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad prawnych radców prawnych i aplikantów radcowskich. Zapraszamy do Starostwa Powiatowego w godzinach od 8:00 do 15:00.


Okręgowa Izby Radców Prawnych w Poznaniu organizuje w dniach od 22 do 27 września 2014 roku kolejną edycję ogólnopolskiej akcji pn.: „Niebieski Parasol”, polegającej na świadczeniu na rzecz obywateli nieodpłatnych porad prawnych przez radców prawnych i aplikantów radcowskich.


Celem tej akcji jest wyjście naprzeciw zapotrzebowaniu społecznemu na uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej w trudnych sytuacjach życiowych a przy okazji podnoszenie świadomości prawnej obywateli. Przedsięwzięcie objęte jest Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.


W akcję „Niebieski parasol” włączył się Powiat Ostrowski udostępniając biuro, do którego mogą się zgłaszać mieszkańcy. Dzień bezpłatnych porad odbędzie się w poniedziałek, 22 września 2014r.w godzinach od 8:00 do 15:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim - pokój nr 10 na parterze.
Radcy prawni odpowiedzą na pytania dotyczące różnych dziedzin prawa. Serdecznie zapraszamy.


Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim