1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Żużel
  5. Do 2. Finału IMŚJ w Ostrowie zostało kilka dni

Do 2. Finału IMŚJ w Ostrowie zostało kilka dni

11/08/2014 13:38  |  Dawid Bilski
Do 2. Finału IMŚJ w Ostrowie zostało kilka dni
fot. Dawid Bilski

W poniedziałkowy poranek w sali konferencyjnej na trybunie głównej Stadionu Miejskiego odbyła się konferencja prasowa poświęcona zaplanowanemu na najbliższą niedzielę 2. Finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na żużlu.


Wysoka poprzeczka organizacyjna
- To jest jedna z ważniejszych imprez indywidualnych, która odbywa się w Polsce w tym roku. Chcemy się na arenie międzynarodowej pokazać z jak najlepszej strony. Dziękujemy Jarosławowi Urbaniakowi prezydentowi miasta za to, że pomaga nam w sprawach organizacyjnych - powiedział Mirosław Wodniczak, prezes MDM Komputery ŻKS Ostrovia.


Wsparcie władz miasta
- Cieszę się , że udaje nam się organizować ciekawe imprezy. Żużel jak każda dyscyplina sportu ma sens wtedy, kiedy będzie zainteresowanie ze strony kibiców. Warto kupić bilety i pojawić się na zawodach - zachęca Jarosław Urbaniak, prezydent Ostrowa.


Sówka chce namieszać w stawce
- Cieszę się bardzo, że będę mógł wystartować w tych zawodach. Wcześniej nie udało mi się wywalczyć awansu, odpadając w eliminacjach. Chcę pojechać dobre zawody i będę się starał namieszać chłopakom. Dziękuję prezesowi ostrowskiego klubu za poczynione działania, abym dostał dziką kartę -  powiedział Łukasz Sówka.


Liczą na dobrą frekwencję
- Na razie sprzedaż biletów nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, bo jest okres wakacyjny.. Wierzymy jednak, że kibice będą kupowali bilety na ostatnia chwilę. 7-8 tysięcy kibiców na trybunach to byłby zadawalający wynik. Zawody organizujemy dla kibiców, którzy nas nie zawodzą - powiedział Wodniczak.


Sprzedaż biletów prowadzona jest biurze ŻKS Ostrovia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Biuro mieści się na trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Sprzedaż biletów prowadzona jest również za pośrednictwem strony kupbilet.plBilet normalny na zmagania najlepszych juniorów świata kosztuje 25 złotych. Za ulgową wejściówkę trzeba zapłacić 20 złotych. Bilet na trybunę główną kosztuje 40 złotych. Bilety ulgowe przysługują emerytom, rencistom, kobietom, uczniom i studentom za okazaniem ważnej legitymacji.

Galeria

  • Do 2. Finału IMŚJ w Ostrowie zostało kilka dni
    2 zdjęć Do 2. Finału IMŚJ w Ostrowie zostało kilka dni
    +