1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Na sygnale
  4. Wyładował złość na telefonie partnerki

Wyładował złość na telefonie partnerki

16/07/2014 15:53  |  Dawid Bilski
Wyładował złość na telefonie partnerki
fot. Wojciech Tarchalski

We wtorek policjanci ostrowskiej Komendy zatrzymali mężczyznę, który w czasie kłótni z partnerką dokonał zniszczenia rzeczy na kwotę ponad 800 złotych. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu.


Mężczyzna, który w czasie kłótni dokonał zniszczenia osobistych rzeczy jego partnerki został zatrzymany przez ostrowskich dzielnicowych. Jak wyjaśnił policjantom ostra wymiana zdań już nie wystarczyła, w trakcie kłótni potęgowała się jego złość i zdenerwowanie. Swoje negatywne emocje mężczyzna rozładował między innymi rzucając telefonem komórkowym należącym do partnerki.


Z podobnymi sytuacjami policjanci spotykają się praktycznie na każdej służbie. W wielu przypadkach policjantom udaje się pogodzić skonfliktowane strony, ale zdarza się, że emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem i w trakcie awantur dochodzi do uszkodzenia bądź zniszczenia mienia.


Taka sytuacja miała miejsce w tym przypadku, 28-letni mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 5 lat więzienia. Niewykluczone też, że będzie musiał pokryć wyrządzone szkody.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Ocena artykułu:
4,0  (głosów: 6)