1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Na sygnale
  4. Bójka na dyskotece

Bójka na dyskotece

26/06/2014 16:17  |  Dawid Bilski
Bójka na dyskotece
fot. Wojciech Tarchalski

Zabawa w minioną niedzielę na jednej z dyskotek w powiecie ostrowskim, nie będzie miłym wspomnieniem dla kilku młodych mężczyzn. W wyniku bójki jeden z nich trafił do szpitala, a drugi uczestnik dyskoteki spędził noc w policyjnym areszcie. Policjanci ustalili też trzeciego mężczyznę biorącego udział w bójce, który następnego dnia również zgłosił się do szpitala. Za udział w bójce grozi im do 3 lat więzienia.


Weekendy to czas, który wiele osób poświęca na rozrywkę. Dyskoteki oraz kluby rozrywkowe cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród młodzieży. Z takiej formy wypoczynku skorzystała również trójka młodych mężczyzn. Jednakże to co po jakimś czasie wydarzyło się pomiędzy nimi nie miało nic wspólnego z zabawą. Pomiędzy mężczyznami doszło do nieporozumień, których powodem jak się później okazało była młoda dziewczyna, bawiąca się z jednym z nich.


Mężczyźni od słów przeszli do rękoczynów. Ochrona lokalu była zmuszona wyprowadzić z dyskoteki bijących się mężczyzn. Ci jednak nie odpuścili i swoje racje każdy próbował udowodnić już na zewnątrz lokalu. Mężczyźni nie przebierali w środkach, w efekcie czego jeden z nich trafił do ostrowskiego szpitala.

Wezwani na miejsce policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 22- letniego mieszkańca powiatu pleszewskiego biorącego udział w bójce. Trzecim uczestnikiem bójki jak ustalili policjanci był 19- letni mieszkaniec powiatu kaliskiego.


Mężczyźni tej zabawy na pewno nie będą mogli zaliczyć do udanych, nie tylko ze względów zdrowotnych, ale także i prawnych. Cala trójka usłyszała zarzut udziału w bójce, za co może im grozić do 3 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim