1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Na sygnale
  4. Złapana na kradzieży w supermarkecie

Złapana na kradzieży w supermarkecie

23/06/2014 14:15  |  Dawid Bilski
Złapana na kradzieży w supermarkecie
fot. Wojciech Tarchalski

W minionym tygodniu w jednym z ostrowskich supermarketów pracownicy ochrony ujęli kolejnego sklepowego złodzieja. Tym razem była to 25- letnia kobieta, która w sklepie przebywała wraz z dwójką małych dzieci. Wezwani na miejsce policjanci znaleźli przy niej artykuły dziecięce wartości prawie 700 złotych.


Nie jest to odosobniony przypadek. Prawie codziennie w ręce pracowników ochrony trafiają sklepowi złodzieje. Często licząc na łut szczęścia, nie przejmują się ich fizyczną obecnością, ani też licznymi kamerami monitoringu. Wszystko jednak do czasu zatrzymania, a jak widać, „walka" z nimi jest coraz bardziej skuteczna i ponoszą oni prawne konsekwencje.


Tym razem policjanci zatrzymali za kradzież sklepową mieszkankę Krotoszyna, która kradła z półek supermarketu artykuły dziecięce. Skradzione rzeczy chowała do wózka dziecięcego, w którym znajdowało się 2- miesięczne dziecko. Kobiecie nie udało się opuścić sklepu, gdyż jej nieuczciwe zachowanie zauważyli pracownicy ochrony.


Na miejsce wezwano patrol policji, który ujawnił skradzione przedmioty. Kobieta nie potrafiła policjantom wytłumaczyć swojego zachowania. Zatrzymana 25- latka usłyszała zarzut kradzieży artykułów o wartości prawie 700 złotych, co zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim