W piątek 27 kwietnia 2012 roku w Ostrowie Wielkopolskim pojawił się autobus - mobilne studio nagraniowe do akcji DO HYMNU. W kwietniu i maju biało - czerwony autobus warecki dotrze do wszystkich, którzy chcą wziąć udział w akcji i wykonać hymn, by dodać skrzydeł Reprezentacji Polski.
Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mieli okazję wykonać hymn dla piłkarzy z reprezentacji Polski i nagrać się w mobilnym studio – autobusie. Głosy Polaków zostaną zebrane w jedno największe i najgłośniejsze wykonanie Mazurka Dąbrowskiego.
W czerwcu nagranie zostanie wręczone polskiej Reprezentacji. Ostrów Wielkopolski jest jednym z 39 miast, które odwiedzi autobus.
Jak ostrowianie zagrzewają do walki będzie można usłyszeć od soboty 28 kwietnia 2012 na stronie internetowej www.dohymnu.pl
Galeria
Zobacz także