Międzygminne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim serdecznie zaprasza na drugą edycję akcji „ZABIERZ MNIE NA SPACER”, która odbędzie się 22 czerwca 2014r. w godz. 11.00 -18.00.
Organizatorem akcji jest Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt. Na nowy dom czeka ponad 150 psów. Gościem specjalnym akcji będzie aktorka Katarzyna Bujakiewicz, aktorka znana z serialu „Na dobre i na złe” oraz „Lekarze”. K.Bujakiewicz do schroniska przyjedzie ok. godziny 13.00
Celem akcji jest zachęcanie do adopcji zwierząt bezdomnych, szerzenie wolontariatu, rozpowszechnianie działalności Stowarzyszenia. W ramach swoich możliwości wolontariusze starają się wychodzić z psami na spacer jak najczęściej, jednak w schronisku jest ponad 150 psów i nie sposób zapewnić im wszystkim takiej przyjemności.
Zobacz także