1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Piłka nożna
  5. Czwarty z rzędu sukces Centry

Czwarty z rzędu sukces Centry

05/04/2014 18:54  |  Dawid Bilski
Czwarty z rzędu sukces Centry
fot. SKI

Piłkarze Centry Ostrów wiosną nie zwalniają tempa. W sobotnie popołudnie na boisku przy Kusocińskiego rycerze rundy rewanżowej zanotowali czwarty triumf z rzędu pokonując Polonię 1912 Leszno.


W wyjściowym składzie Centry z powodu pauzy za żółte kartki zabrakło Szymona Strączkowskiego. Jego miejsce na prawej pomocy zajął Michał Majer. Gracz wypożyczony z Ostrovii 1909 ma za sobą udany występ. W 35 minucie mógł zapisać na swoim koncie asystę. 18-latek dograł futbolówkę w pole karne do Michała Giecza, który jednak spudłował z kilku metrów. W ostatnich fragmentach pierwszej części meczu arbiter dopatrzył się faulu we własnym polu karnym Tomasza Adamiaka na rywalu. Bramkę dla gości z 11. metra zdobył Bogumił Ceglarek.


Po zmianie stron to miejscowym podyktowany został rzut karny za zagranie ręką. Skutecznym egzekutorem okazał się Tomasz Adamiak. Ten sam piłkarz w 70 minucie trafił w słupek z 18 metra. Piłka wróciła w pole karne gości, którzy nie potrafili jej oddalić do bramki, co wykorzystał Michał Giecz i Centra wyszła na prowadzenie 2:1. Wynik do końca nie uległ już zmianie.


Centra po kolejnym zwycięstwie awansowała na 9. miejsce w tabeli III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.


Centra Ostrów - Polonia 1912 Leszno 2:1 (0:1)

Bramki:

0:1 Bogumił Ceglarek (45')

1:1 Tomasz Adamiak (50')

2:1 Michał Giecz (70')


Centra:
Anioł - Kościuk (65' Matuszak), Adamiak, Piróg, Lewandowski, Rusek, Pacyński, Michalski, Majer (88' Sikora), Giecz, M.Kucharski.

Galeria

  • Czwarty z rzędu sukces Centry
    5 zdjęć Czwarty z rzędu sukces CentryCzwarty z rzędu sukces CentryCzwarty z rzędu sukces CentryCzwarty z rzędu sukces Centry
    +