1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Piłka nożna
  5. Piłkarze amatorzy rywalizują o awans na Półfinały Mistrzostw Polski PLAYARENA

Piłkarze amatorzy rywalizują o awans na Półfinały Mistrzostw Polski PLAYARENA

01/04/2014 22:39  |  Patryk Płomiński
Piłkarze amatorzy rywalizują o awans na Półfinały Mistrzostw Polski PLAYARENA

Za nami bardzo ciekawa i emocjonująca II runda rozgrywek AMS Pucharu OSTROWA, nie zabrakło goli, emocji, kartek, rzutów karnych oraz nieszczęsnych kontuzji. 


W minioną niedzielę na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie rozgrano sześć spotkań, w których rywalizowało 12 zespołów występujących na co dzień w rozgrywkach ligowych OLPNA Nike PLAYARENA. 
 
Warto spojrzeć poniżej i przeanalizować przebiegi spotkań, w których minutach padły bramki, kartki, kto trafiał rzuty karne w decydujących momentach, dla których drużyn były to ostatnie mecze a które ekipy grają dalej. 
 
Bemovo Elektro-komp Tema – GB Produkcja Stelaży Meblowych 8:6 (5:3)
Przebieg spotkania
Bemovo:
A. Wojtasiak x1 (11 min.), K. Wróbel x1 (19 min.), P. Duczkowski x2 + żółta kartka (16 i 17 min.), M. Kaźmierczak x3 (8 min, 29 min i 40 min.), F. Wojtasiak x1 ( 23 min.) 
Stelaże: 
M. Glinka x1 (10min.), B. Koczorowski x2 (12min, 24 min.), P. Kania x2 (4 min, 40 min.), M. Marczyk x1 (20 min.)
Zawodnik meczu - Fabian Wojtasiak – Bemovo Elektro-komp Team
 
Meble Woźniak – FC Strzelecka 5:0 (4:0) 
Przebieg Spotkania
Meble Woźniak:
B. Jajko x1 (4min.), P. Malczyk x1 (3min.), K. Rudnicki x1 (16min.), M. Mierzwicki (10 i 26 min.)
Zawodnik meczu – Marek Mierzwicki – Meble Woźniak 
 
Orlik Team – FC Wężowe Żelkusie 4:6 (2:2)
Przebieg spotkania
Orlik Team:
M. Knuła x1 (25min.), f. Domagała x1 (18min.), P. Zmyślony x1 (14min.), K. Marszałek x1 (26min.)
Żelkusie:
D. Bolas x1 (41min.), K. Adamiak x3 (7min, 33min i 40min.), H. Zmyślony x2 (16 min i 22min.), K. Wachowski – żółta kartka (37min.)
Zawodnik meczu - Karol Adamiak – FC Wężowe Żelkusie

Malfarb – Dar Bud 1:1 (1:1) k. 1:2
Przebieg meczu:
Malfarb:
R. Kordylewski x1 (1min.) – żółta kartka (41min,), P. Froń – rzuty karne / trafiony, A. Skowron – żółta kartka (13min.) 
Dar Bud: 
M. Kopras x1 (10min.), K. Stodolny – żółta kartka (15min.), P. Sajnaj – żółta kartka (13min.)
Zawodnik meczu – Szymon Skupiński – Dar Bud

Parkowcy Team – Kolejorz 2:2 (1:1) k. 2:0 
Przebieg spotkania:
Parkowcy Team:
K. Gilicki x2 (11 i 23 min.), Ł. Olejnik – rzut karny trafiony, M. Walendowski – rzut karny trafiony, Ł. Zielinski – żółta kartka
Kolejorz: 
M. Kajewski x1 (15min.), R. Ćwiklak x1 (26min.)
Zawodnik meczu – Kamil Gilicki – Parkowcy Team 

Ogrodex Ostrów – Zielony Świat 2:6 (0:3)
Przebieg spotkania:
Ogrodex: 
A. Idziorek x2 (38 i 40min.), M. Kaczkarek – żółta kartka (9min.) + druga żółta/ czerwona (35min.) 
Zielony Świat: 
A. Gajewski x1 (10min.), F. Grzegorowski x2 (5min. Karny, 32min.), J. Szczepański x1 (23min.), J. Cyfert x1 (34min.), A. Przybylski x1 (39min.)
Zawodnik meczu – Artur Urbaniak – Zielony Świat 

Zwycięzcy powyższych spotkań spotkają się w III rundzie rozgrywek, która odbędzie się 1 czerwca 2014r na orliku przy Szkole Podstawowej nr1 w Ostrowie, będzie bardzo ciekawie i emocjonująco to wiemy już dziś w przedostatniej rundzie wystąpią 4 zespoły pierwszoligowych rozgrywek oraz dwie ekipy z drugiej ligi.
 
Bemovo Elektro-komp Team – FC Wężowe Żelkusie 
Meble Woźniak – Parkowcy Team
Dar Bud – Zielony Świat 

Ocena artykułu:
4,0  (głosów: 6)

Fotorelacja