1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Żużel
  5. Prezentacja żużlowej Ostrovii już w sobotę

Prezentacja żużlowej Ostrovii już w sobotę

30/01/2014 09:18  |  Dawid Bilski
Prezentacja żużlowej Ostrovii już w sobotę
fot. Wojciech Tarchalski Jakie niespodzianki dla kibiców przygotowali sternicy Ostrovii?

Najbliższa sobota będzie prawdziwym świętem dla fanów czarnego sportu w Ostrowie i przedsmakiem tego co czeka ich w sezonie 2014. Na deskach Ostrowskiego Centrum Kultury zaprezentowana zostanie drużyna MDM Komputery ŻKS Ostrovia.


Dla działaczy ostrowskiego klubu i osobami z nim związanymi będzie to dzień szczególny, bardzo intensywny. O godzinie 9.00 żużlowcy Ostrovii zameldują się na hali w Raszkowie, gdzie poddani zostaną testom wydolnościowym. Okaże się na jakim etapie przygotowań do nowego sezonu jest każdy żużlowiec. Po małym wysiłku biało-czerwoni udadzą się do Ostrowskiego Centrum Kultury, gdzie odbędą próbę generalną przed prezentacją.


To wydarzenie na które czekają kibice rozpocznie się o godzinie 15.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w OCK zasiądzie zaledwie 370 widzów, którzy wcześniej odebrali bezpłatne zaproszenia. Pozostali będą musieli się zadowolić transmisją na żywo w lokalnej telewizji. Jak zapowiadają organizatorzy będzie to wyjątkowa prezentacja z niespodziankami. W OCK ostrowski zespół stawi się niemal w komplecie, zabraknie tylko przebywającego w Australii, Justina Sedgmena.


Uwieńczeniem soboty będzie Bal Żużlowca w restauracji "Mleczna Perła". Tam będzie bawiło się do białego rana środowisko żużlowe. Zawodnicy Ostrovii będą mieli okazję na zintegrowanie się przed startem nowego sezonu. Ten przypomnijmy ruszy 13 kwietnia. Kilkanaście dni wcześniej jeśli aura pozwoli można spodziewać się pierwszych treningów. Pierwszy sparing MDM Komputery ŻKS Ostrovia planowany jest na 26 marca z Unią Tarnów.