1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Żużel
  5. Żużlowa Ostrovia podpisała w piątek dwie ważne umowy

Żużlowa Ostrovia podpisała w piątek dwie ważne umowy

20/12/2013 15:09  |  Dawid Bilski
Żużlowa Ostrovia podpisała w piątek dwie ważne umowy
fot. SKI Podpisanie umowy z firmą MDM Komputery

W piątek w siedzibie Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia Ostrów Wielkopolskim odbyła się konferencja prasowa, na której zostały formalnie dopięte dwie umowy.


Sponsorem tytularnym i zarazem jedynym ostrowskiego zespołu w sezonie 2014 będzie firma MDM Komputery. - Nie było większego sponsora, żeby mógł wejść w nazwę drużyny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków finansowych jakie ustaliliśmy z firmą MDM Komputery - mówi Mirosław Wodniczak, prezes ostrowskiego klubu.


Tego sponsora na dalszą współpracę nie trzeba było zbyt długo przekonywać. - Po ostatnim meczu szybko podjęliśmy decyzję, że jedziemy razem dalej - powiedziała Marta Szymczak, właścicielka MDM Komputery.


W piątkowym spotkaniu uczestniczył także Grzegorz Dzikowski, który złożył swój podpis pod kontraktem. - To doświadczony trener. Cieszymy się bardzo, że przekonaliśmy do współpracy - mówi sternik Ostrovii.


- Lubię wyzwania i druga liga nie jest dla mnie żadną ujmą. Mamy wyznaczony cel sportowy. Nauczyłem się przez wiele lat pokory. Awans musimy wywalczyć na torze, bo to, że jesteśmy faworytem na papierze nam nic nie daje - powiedział Grzegorz Dzikowski.


W piątkowe popołudnie do Ostrowa zjechali się ponadto krajowi zawodnicy ostrowskiej zespołu, by w siedzibie klubu razem z jego władzami i trenerem zasiąść do wspólnej wigilii.

Galeria

  • Żużlowa Ostrovia podpisała w piątek dwie ważne umowy
    1 zdjęć
    +