1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Czeski Tydzień w 21 cafe & restaurant

Czeski Tydzień w 21 cafe & restaurant

11/12/2013 17:00
Czeski Tydzień w 21 cafe & restaurant

Czeska marka Pilsner Urquell zobowiązuje nas, aby po raz drugi zaprosić Państwa na spotkanie z czeską kuchnią. Czeski Tydzień w 21 cafe & restaurant od 15 do 22 grudnia.


Kuchnia czeska to bogactwo smaków, szczególnie dla wielbicieli tradycyjnych dań przyrządzanych według starych receptur. Posiada ona swoją niepowtarzalną strukturę i tradycyjny element kultury, stanowi zarazem cząstkę charakteru regionu, z którego się wywodzi. Smaki czeskich potraw to połączenie przyjemnego minimalizmu, z doskonale wyważoną i dopracowaną precyzją smaku. Czesi jak żaden inny naród rozumieją sens maksymy Przez żołądek do serca, w czeskiej kuchni nie od dziś wiadomo, że smaczny posiłek to nie tylko pokarm dla ciała, ale i dla duszy.
Od najbliższej niedzieli będziecie mieli okazję spróbować
czeskiej kuchni w 21 cafe & restaurant.


Czeska kuchnia najlepiej smakuje w piwiarniach i gospodach, w których grzechem byłoby nie skosztować czeskiego piwa. Pilsner Urquell serwowany na cztery czeskie sposoby (HLADINKA, COCHTAN, MLIKO I SNYT ) doskonale uzupełnia czeskie menu, nie zaburzając jego wyjątkowego smaku. Republika Czeska to kraj piwoszy, a piwowarstwo jest jednym z najstarszych rzemiosł na tych ziemiach – 21 cafe & restaurant to miejsce gdzie czeski Pilsner Urquell jest marką wiodącą sprzedawanego piwa, i jednym z 70 lokali w Polsce gdzie Pilsnera serwujemy na 4 sposoby serwowania.