1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Kultura i rozrywka
  4. Imprezy
  5. Rusowicz nie zaśpiewa na "Gwiazdce na Rynku"

Rusowicz nie zaśpiewa na "Gwiazdce na Rynku"

10/12/2013 11:37
Rusowicz nie zaśpiewa na "Gwiazdce na Rynku"
fot. Daniel Kruczyński Ania Rusowicz nie zaśpiewa dla ostrowian

Jak informuje oficjalna strona artystki, w związku z problemami zdrowotnymi Ania Rusowicz zmuszona jest odwołać wszystkie swoje działania w ciągu najbliższych dni. Lekarze zabronili wokalistce jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Tym samym nie odbędzie się również planowany na najbliższą niedzielę, 15 grudnia, koncert podczas "Gwiazdki na Rynku" w Ostrowie. Jej miejsce zajmie Urszula.


Organizator ostrowskiej imprezy, Stowarzyszenie Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski, które wydarzenie organizuje już od ponad 20 lat stanął na wysokości zadania i szybko znalazł zastępstwo na niedzielny wieczór. Na scenie pojawi się doskonale znana Urszula, wykonawczyni hitów takich jak "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Konik na biegunach" czy "Niebo dla ciebie".


Dla fanów Ani Rusowicz mamy też dobre informacje. Ania jest już po zabiegu i wraca do zdrowia. Jej stan jest dobry i nie budzi żadnych obaw.

W związku z poważnymi problemami zdrowotnymi Ani Rusowicz zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie działania Artystki w ciągu najbliższych dni. Liczymy, że sytuacja zdrowotna Ani niedługo się unormuje i będziemy w stanie przekazać Państwu dobre wieści, tymczasem lekarze zabraniają naszej podopiecznej jakiejkolwiek aktywności fizycznej, zagraża to bowiem w obecnej chwili jej zdrowiu, a nawet życiu – można było przeczytać w oświadczeniu jej managementu.