1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Koncert Charytatywny dla Jankowa Przygodzkiego

Koncert Charytatywny dla Jankowa Przygodzkiego

21/11/2013 18:15
Koncert Charytatywny dla Jankowa Przygodzkiego

Już w niedzielę 1 grudnia 2013 roku o godzinie 17.00 w Ostrowskim Centrum Kultury odbędzie się "Koncert Charytatywny dla Jankowa Przygodzkiego". To wspólne przedsięwzięcie Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i Powiatu Ostrowskiego.


Ostatnie wydarzenia w Jankowie Przygodzkim pokazały, że ludzi dobrej woli nie brakuje. Pomoc, jaka do tej pory napłynęła do Jankowa, jest ogromna. Pomagają artyści, sportowcy, harcerze, uczniowie, mieszkańcy, którzy solidaryzują się z poszkodowanymi

Koncert charytatywny - organizowany wspólnie przez Miasto Ostrów Wielkopolski i Powiat Ostrowski - to jedna z form wsparcia dla poszkodowanych.


- Serdecznie zapraszam wszystkich na koncert. A cel jest szczytny. Ostrowianie już nie raz udowodnili, że w chwilach ciężkich potrafią się łączyć i pomagać tym, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują - mówi Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak.


- Pieniądze ze sprzedaży biletu - cegiełki zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych w pożarze Wierzę, że ludzi z dużym sercem i tym razem nie zabraknie - wyjaśnia Paweł Rajski Starosta Ostrowski.