1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Kultura i rozrywka
  4. Koncerty
  5. Koncert zespołu Łąki Łan w OCK

Koncert zespołu Łąki Łan w OCK

15/04/2012 21:50  |  Sandra Mikołajczyk
Koncert zespołu Łąki Łan w OCK
fot. www.lakilan.pl Łąki Łan

W ramach festiwalu Wszyscy Śpiewamy na rockowo, w sobotę 14 kwietnia o 19.30 na dużej scenie OCK odbył się koncert polskiego zespołu Łąki Łan. Wydarzanie to przyciągnęło rzesze fanów.


Łąki Łan pobudza serca i umysły swojej publiczności, która na koncert zjawiła się licznym gronem, przyozdobiona w równie barwne stroje jak sami artyści. Elektryzujące połączenia muzyczne, określane przez twórców mianem „ Łąki Funk” wprawiły w dobry nastrój nawet największego sceptyka. Pełni pozytywnej energii muzycy, nawet na chwile nie pozwolili publiczności usiedzieć na miejscach, sama oprawa koncertu, mnogość świateł, elektryzująca muzyka i ekscentryczne stroje zapewniły pamiętne wrażenia i  przeniosły widownię w zupełnie magiczny świat dobrej zabawy i pobudzających wrażeń. Ze sceny w stronę fanów posypały się kwiaty i cukierki, które po zakończeniu samego koncertu w ramach podziękowania wróciły do muzyków.


Niezwykłe porozumienie między gwiazdami i fanami, uzewnętrzniło to co w muzyce najlepsze, a uczestnik z niecierpliwością czeka na kolejny koncert, tej wielobarwnej łąki w Ostrowie Wielkopolskim.