1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Żużel
  5. Gizatullin nie pojedzie w Grudziądzu! Aktualizacja

Gizatullin nie pojedzie w Grudziądzu! Aktualizacja

15/04/2012 14:18
Gizatullin nie pojedzie w Grudziądzu! Aktualizacja
fot. Wojciech Tarchalski Denis Gizatullin nie wystartuje w Grudziądzu

Z informacji jakie w ostatniej chwili dotarły do naszego portalu, Rosjanin Denis Gizatullin, który awizowany był na dzisiejszy mecz w Grudziądzu nie pojawi się w składzie żużlowej Ostrovii! Jego miejsce zajmie ściągnięty w trybie awaryjnym Adrian Gomólski.


Gizatullin, który jeszcze wczoraj startował w Eastbourne, gdzie dla miejscowych „Orłów” zdobył 8 punktów i dwa bonusy spóźnił się na swój dzisiejszy lot do Polski. Tym samym w zestawieniu ekipy Michała Widery powstała dziura, którą uzupełnić ma popularny „Gomóła”.


Przypomnijmy, że Gomólski wypadł ze składu na pierwszy mecz z Lokomotivem Daugavpils po tym, jak nabawił się wstrząśnienia mózgu w eliminacji Złotego Kasku rozgrywanej w Rawiczu. Ponieważ powołanie do drużyny w ostatniej chwili było dla niego sporym zaskoczeniem, w dzisiejszym spotkaniu Adrian ma skorzystać z pomocy sprzętowej Władimira Borodulina.


Aktualizacja: Wbrew wcześniejszym informacjom Dennis Gizatullin nie dotarł do Polski na czas z powodu problemów na lotnisku w Gdańsku. Za Adriana Gomólskiego stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

inf. własna