1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Żużel
  5. Nermark ponownie w Ostrowie

Nermark ponownie w Ostrowie

02/09/2013 11:34  |  Hubert Błaszczyk
Nermark ponownie w Ostrowie
fot. Kuba Janecki Peter Karlsson nie wystąpi już w tym sezonie.

Wielkimi krokami zbliża się mecz pomiędzy ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovią a Przyjaciółmi ostrowskiego klubu. Niestety, nie wszyscy uczestnicy tego przedsięwzięcia będą w stanie wziąć w nim udział.


Pod koniec ubiegłego tygodnia kontuzji w meczu ligi angielskiej doznał Peter Karlsson. Szwed nie wystąpi już w tym sezonie. Nie pojawi się więc na meczu, który zaplanowany jest na 8 września, nie weźmie też udziału w 61. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.


Złamanie żeber i uraz kręgosłupa nie są lekkimi obrażeniami, dlatego należy mieć nadzieję, że w kolejnym sezonie będziemy oglądać sympatycznego Okularnika na żużlowych torach. Skandynaw wstępnie zadeklarował, że jest gotów usiąść do rozmów o podpisaniu kontraktu z Ostrovią, nawet jeśli biało-czerwoni będą jeździć na drugoligowych torach.


Karlssona w niedzielnym spotkaniu zastąpi jego rodak, Daniel Nermark. Doświadczony Szwed znakomicie wspomina Ostrów Wielkopolski. To właśnie tutaj wypromował się Nermark, jeżdżąc znakomicie w barwach Klubu Motorowego Ostrów.