1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. W obiektywie
  4. Foto
  5. Żużlowiec i piłkarz na ścianie trybuny głównej Stadionu Miejskiego

Żużlowiec i piłkarz na ścianie trybuny głównej Stadionu Miejskiego

13/08/2013 12:32  |  Dawid Bilski
Żużlowiec i piłkarz na ścianie trybuny głównej Stadionu Miejskiego
fot. ostrowwlkp.info

Przez kilka godzin w sobotę trwało malowanie kolorowego muralu na południowej ścianie trybuny głównej Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Mural powstał w ramach akcji "Dulux Let's Colour - Czas na zmiany".


Mural jest związany właśnie z ostrowskim obiektem. Widnieją na nim żużlowiec i piłkarz. Do malowania przed swoim sobotnim meczem przyłączyli się również piłkarze Ostrovii 1909: Damian Izydorski i Bartosz Pawłowski.


Organizatorzy udostępnili każdemu chętnemu do malowania pędzle, farby, oraz odzież ochronną.

Jest duża szansa, że za kilka tygodni nowe oblicze zyska także północna ściana trybuny głównej. Przed kilkoma dniami Urząd Miejski ogłosił konkurs na zaprojektowanie graffiti lub muralu również o tematyce sportowej.


- Konkurs adresowany jest zarówno do profesjonalnych artystów, jak i amatorów. Koszt przygotowania ściany pod malunek, jak i zapewnienie farb bierz na siebie organizator - mówi Sylwia Nowicka, kierownik Biura Prasowego i Relacji Społecznych w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Szczegóły tutaj .

Galeria

  • Żużlowiec i piłkarz na ścianie trybuny głównej Stadionu Miejskiego
    13 zdjęć Żużlowiec i piłkarz na ścianie trybuny głównej Stadionu MiejskiegoŻużlowiec i piłkarz na ścianie trybuny głównej Stadionu MiejskiegoŻużlowiec i piłkarz na ścianie trybuny głównej Stadionu MiejskiegoŻużlowiec i piłkarz na ścianie trybuny głównej Stadionu MiejskiegoŻużlowiec i piłkarz na ścianie trybuny głównej Stadionu Miejskiego
    +