1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Piłka nożna
  5. Centra dostała lekcję futbolu od rezerw Lecha

Centra dostała lekcję futbolu od rezerw Lecha

10/08/2013 13:07  |  Dawid Bilski
Centra dostała lekcję futbolu od rezerw Lecha

Nie udał się wyjazd piłkarzom Centry Ostrów do Wronek na mecz II kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej z rezerwami Lecha Poznań.


Sobotnie spotkanie rozpoczęło się już o godzinie 11.00. Widocznie wczesna pobudka i wyjazd nie przysłużyła się graczom ostrowskiej drużyny. Od początku do ataków ruszył Kolejorz. Worek z bramkami rozwiązał się już w 8 minucie, kiedy do siatki Centry trafił Dawid Kownacki. Gospodarze marnowali mnóstwo dogodnych sytuacji. Jeszcze przed przerwą do swojego dorobku dorzucili 2 trafienia. Centra bramce rywala zagroziła tylko raz - w 33 minucie głową po rzucie różnym niecelnie uderzał Michał Kucharski.


Po zmianie stron Lech nie był już tak gróźny, ale nadal panował nad wydarzeniami na boisku. Wynik spotkania, 4:0 dla poznańskiego zespołu został ustalony w 88 minucie.


Centra słabo więc weszła w trzecioligowe rozgrywki. Ekipa Marka Wojtasiaka po dwóch meczach ma na swoim koncie 1 punkt.


Lech II Poznań - Centra Ostrów 4:0 (3:0)

Centra: Krystian Anioł - Sebastian Kościuk (59' Łukasz Szczepański), Dawid Piróg, Tomasz Adamiak, Bartosz Zmyślony (46' Szymon Kucharski) - Dominik Sobczak (68' Konrad Rusek), Krzysztof Matuszak, Michał Kucharski (82' Patryk Sikora), Jakub Michalski - Jacek Pacyński, Tomasz Adamczyk.