1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Na sygnale
  4. Posiadali narkotyki i kradziony telefon

Posiadali narkotyki i kradziony telefon

28/07/2013 23:05  |  Hubert Błaszczyk
Posiadali narkotyki i kradziony telefon

Dzielnicowi ostrowskiej Komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Przy jednym z nich policjanci znaleźli także telefon komórkowy pochodzący z kradzieży. Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat.


Powszechnie wiadomo, że posiadanie środków odurzających jest zabronione. Pomimo tego policjanci nadal zatrzymują osoby, które nie tylko świadomie narażają się na odpowiedzialność karną, ale także niszczą swoje zdrowie zażywając narkotyki.

 

Tym razem patrol dzielnicowych ostrowskiej komendy na terenie ośrodka Piaski - Szczygliczka, zatrzymał dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie podejrzane substancje. Badanie testerem potwierdziło, że są to narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany. Ponadto jeden z mężczyzn posiadał przy sobie telefon komórkowy, który jak się okazało został skradziony w ubiegłym roku w Oławie.

 

Zatrzymani to 22 i 28 letni mieszkańcy województwa dolnośląskiego. Za posiadanie narkotyków może im grozić do 3 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim