1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Wakacje w MDK

Wakacje w MDK

11/07/2013 11:01  |  Hubert Błaszczyk
Wakacje w MDK

 Ci, którzy nie wyjechali jeszcze na wakacje, mogą spędzić aktywnie czas w Młodzieżowym Domu Kultury. Jeszcze przez kilka dni trwają tam zajęcia dla dzieci i młodzieży. Na następne warsztaty będzie można przyjść w sierpniu.

 

Jak co roku Młodzieżowy Domu Kultury nie zamyka swoich drzwi w wakacje. Od początku lipca dzieci i młodzież mogą skorzystać z oferty placówki. Tradycyjnie zajęcia prowadzone są przez dwa tygodnie lipca (od 1 do 12 lipca) i sierpnia (od 19 do 30 sierpnia).

 

Obecnie można uczestniczyć w zajęciach: komputerowych, wokalnych i plastycznych, a ci, którzy się wcześniej zapisali na basen, korzystają z nauki pływania, dofinansowanej ze Starostwa Powiatowego. Wszystko odbywa się pod okiem instruktorów Młodzieżowego Domu Kultury. Zajęcia trwają od godziny 9 do 14.30 i są bezpłatne dla korzystających.

 

Co natomiast czeka chętnych w sierpniu? W placówce przy ul. Gimnazjalnej odbywać się będą zajęcia plastyczne, teatralne i komputerowe, kontynuowana będzie także nauka pływania na basenie.

Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim

Galeria

  • Wakacje w MDK
    1 zdjęć
    +