1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Indiański piknik w Parku Miejskim

Indiański piknik w Parku Miejskim

08/06/2013 20:13
Indiański piknik w Parku Miejskim

Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na „Indiański Piknik z MDK-iem”. Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca, w Parku Miejskim.


W niedzielę do ostrowskiego Parku Miejskiego przyjadą Indianie. A to za sprawą „Indiańskiego Pikniku z MDK-iem”, jaki już za kilka dni zorganizuje Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Impreza odbędzie się w godz. od 15 do 19. – To impreza otwarta dla wszystkich, nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Wstęp jest bezpłatny, a jedynym warunkiem udziału jest wspólna zabawa razem z nami – mówi dyrektor MDK w Ostrowie Anna Torz. – Na pikniku będą różne stanowiska animacyjne, gdzie będzie można wykonać m.in. ozdoby indiańskie. Na polanie zostanie postawione tipi, odbędzie się także szereg konkurencji i zabawa jak np. wyścig wiatrów, próba celności, bieg po torze przeszkód, próba zwinności – dodaje Anna Torz. Podczas imprezy z ostrowianami będą się bawić nie tylko Indianie. Publiczność będzie mogła obejrzeć w amfiteatrze występy podopiecznych Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim


Niedzielna impreza będzie pierwszą tak dużą imprezą plenerową, organizowaną w ciągu ostatnich kilku lat przez MDK. Jak zapowiada jednak szefowa placówki przy ul. Gimnazjalnej, będzie to pierwsza z imprez cyklicznych, jakie MDK zamierza organizować.

http://www.mdkostrow.pl/