1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. W obiektywie
  4. Foto
  5. Drugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na Rynku

Drugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na Rynku

01/04/2012 17:37
Drugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na Rynku
fot. Michał Moch Jarmark Wielkanocny 01.04

Niedziela, 1 kwietnia godzina 10.00 w Ostrowie silny wiatr, śnieg i temperatura 0 stopni... Takie warunki pogodowe mogły doprowadzić do odwołania zaplanowanego Jarmarku Wielkanocnego na Rynku w Centrum Ostrowa. Na szczęście około południa pogoda poprawiła się - przynajmniej nie padał już śnieg. Niestety silny wiatr i niska temperatura nie zachęcała do przybycia na Rynek. Mimo to pojawiły się rodziny z dziećmi, młodzież i starsze pokolenie.
 

Przed ratuszem ustawiono scenę a na niej publiczność zabawiał Kabaret BZIK-SHOW. Około godziny 15.00 odbyło się szukanie koszyków wielkanocnych ze słodkościami schowanych na Rynku, na koniec konkurs rodzinny.


Największą popularnością cieszyło się stanowisko firmy Lazur, która na miejscu gotowała swoje sery i częstowała nimi obecnych mieszkańców.


Pomysł organizowania atrakcji rozrywkowych w Centrum Ostrowa został odebrany przez przybyłych mieszkańców pozytywnie. Zabrakło przede wszystkim lepszej pogody. To jednak pierwsza z planowanego cyklu imprez, dlatego na podsumowanie przedsięwzięcia rewitalizacji centrum zainicjowanego przez ostrowskich przedsiębiorców przyjdzie jeszcze czas.

Galeria

  • Drugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na Rynku
    20 zdjęć Drugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na RynkuDrugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na RynkuDrugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na RynkuDrugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na RynkuDrugi dzień Jarmarku Wielkanocnego na Rynku
    +