1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Pomóż wygrać pół miliona złotych dla Ostrowa Wielkopolskiego!

Pomóż wygrać pół miliona złotych dla Ostrowa Wielkopolskiego!

15/05/2013 20:30
Pomóż wygrać pół miliona złotych dla Ostrowa Wielkopolskiego!

Do soboty 18 maja 2013 roku można głosować na Ostrów Wielkopolski w konkursie "Milka. Moje miasto się przytula". W plebiscycie Polacy po raz pierwszy będą mogli wybrać najmilsze miasto w Polsce. Jego wynik zależy od postawy mieszkańców miast, ich relacji z innymi, otwartości i życzliwości.

- Nagrodą jest promocja o wartości pół miliona złotych na antenie mediów ogólnopolskich - podkreśla Prezydent Jarosław Urbaniak.


To wspólna akcja RMF FM, RMF MAXXX, TVN z marką Milka. Tytuł akcji: „Milka. Moje miasto się przytula”.


- Nagrodą dla zwycięzcy, najmilszego miasta w Polsce, jest promocja miasta w mediach ogólnopolskich o wartości pół miliona złotych. Materiały poświęcone najmilszemu miastu w Polsce znajdą się w ogólnopolskiej telewizji, radiu, prasie oraz w Internecie i na reklamie zewnętrznej. Warto poświęcić kilka minut dziennie i skorzystać z poczty, listy mailingowej czy profilu na FB i wysyłać zaproszenia do znajomych. Ostrowscy internauci pokazali nie raz, że potrafią w takich akcjach czynnie uczestniczyć - udało się wyklikać plac zabaw od Nivea, a zdjęcie statku na Piaskach wykonane w ramach akcji "Polska nocą" zdobyło najwięcej "lajków" w konkursie Wirtualnej Polski. Dlatego zachęcam do głosowania na Ostrów Wielkopolski - mówi czynnie zapraszający do akcji na swoim profilu Facebookowym Prezydent Jarosław Urbaniak.


Pierwszy etap zakończy się 18 maja 2013 r. i wyłoni trzy miasta, które przejdą do finału akcji. To one będą walczyć w kolejnych tygodniach o miano pierwszego w historii najmilszego miasta w Polsce.


Organizatorzy akcji „Milka. Moje miasto się przytula” szukają najmilszego miasta w Polsce. Najmilszego, czyli takiego, w którym mieszkają życzliwi, uśmiechnięci, mili i otwarci ludzie. A w  dodatku są tacy nie od święta czy na pokaz, ale na co dzień, bezinteresownie.


Szanowny Internaci / mieszkańcy:


- Oddajcie swój głos za pomocą wirtualnych przytuleń wysyłanych przez www.fioletowastrona.pl oraz aplikację na Facebooku (Facebook.com/Milka). Im więcej wysłanych przytuleń z danego miasta, tym większe jego szanse na wygraną.
- Powiadomcie swoich znajomych o akcji „Milka. Moje miasto się przytula”, aby i oni mogli zaangażować się we wspieranie naszego miasta (mail, Facebook);
- Udostępnijcie informacje o akcji poprzez swoje profile w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Blip etc.);
- Możecie zwiększyć szanse na wygraną swojego miasta, biorąc udział w konkursach radiowych na antenie RMF FM;


Więcej informacji na stronie http://www.fioletowastrona.pl