1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Sport
  4. Żużel
  5. Żużlowa Ostrovia z drugim sponsorem tytularnym!

Żużlowa Ostrovia z drugim sponsorem tytularnym!

18/03/2013 13:43  |  Hubert Błaszczyk
Żużlowa Ostrovia z drugim sponsorem tytularnym!
fot. Wojciech Tarchalski

ŻKS MDM Polcooper Ostrovia – pod taką nazwą w zbliżającym się sezonie na pierwszoligowych torach wystartują zawodnicy z Ostrowa Wielkopolskiego. Włodarzom Ostrovii w poniedziałek udało się dograć szczegóły umowy z firmą Polcooper, która była sponsorem jesiennego Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.


Wcześniej na prezentacji ostrowskiego zespołu w nazwę drużyny weszła firma MDM Komputery, dzięki której wsparciu udało się pozyskać Michała Szczepaniaka.


Teraz do tytularnych partnerów Ostrovii dołączył Polcooper. Rozmowy z firmą z Leszna trwały już od jesiennego Łańcucha Herbowego, umowę udało się sfinalizować jednak tuż przed startem sezonu. Po odejściu z klubu Artura Bielińskiego, rozmowy były krótkie i rzeczowe, a warunki sponsoringu udało się ustalić w zasadzie podczas jednej rozmowy.


Kwota przeznaczona przez Polcooper pozwala zamknąć budżet Ostrovii na zbliżający się sezon. Nie jest to jednak koniec dobrych informacji dla kibiców żużla w Ostrowie Wielkopolskim. Niewykluczone, że w najbliższych dniach włodarze ostrowskiego klubu podpiszą umowę ze sponsorem strategicznym.