1. OSTROWWLKP.INFO
  2. Wiadomości
  3. Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Czekanowie

Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Czekanowie

20/02/2013 16:17
Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Czekanowie

We wtorek 19 lutego 2013 roku kilka minut po godzinie 14.30 na prostym odcinku drogi krajowej nr 25 w miejscowości Czekanów (gm. Ostrów Wielkopolski) doszło do wypadku samochodu osobowego Volvo V 50 z samochodem ciężarowym Volvo Terberg.


Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej, zostało przeprowadzone rozpoznanie, na podstawie którego ustalono, że samochód osobowy, w którym uwięziona jest nieprzytomna kobieta (kierowca) znajduje się w rowie, natomiast samochód ciężarowy również zjechał do rowu i przewrócił się na bok. Kierowca samochodu ciężarowego opuścił pojazd o własnych siłach i zgłosił się do zespołu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego uskarżając się na ból głowy.


Wstępnie straty materialne zostały oszacowane na 250 tysięcy złotych. Przyczynę wypadku ustala ostrowska Policja.


Tekst: bryg. Krzysztof Biernacki Zdjęcia: JRG Ostrów Wielkopolski

Galeria

  • Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Czekanowie
    8 zdjęć Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w CzekanowieCzołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w CzekanowieCzołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w CzekanowieCzołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w CzekanowieCzołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Czekanowie
    +